Blog > Komentarze do wpisu
Działamy!

Choć coraz więcej osób z niedowierzaniem pyta "Jeszcze się nie przeprowadziliście?!", ja wciąż mam nadzieję, że uda nam się wprowadzić, zanim w Łodzi wybuduje się Novotel. A buduje się w bardzo szybkim tempie, więc i my musimy się streszczać.

Wczoraj wzięłam wolne i postanowiłam pomalować listwy, które przyszły w środę. Malowanie podkładem ftalowym 50 mb listew trochę mnie zamuliło.

malowanie listew

Listwy mają listwę maskującą, są to dokładnie te z poprzedniego posta.

Dość nieoczekiwanie kupiłam także... tapetę do łazienki! Ściana na przeciwko kibelka, na której wisi grzejnik nie spełnia moich oczekiwań gładkości ;) A facet powiedział, że jest po prostu krzywa i zniszczona i może ją poprawić kolejną toną gipsu. Postanowiłam więc zaradzić tapetą - zasłonić szpetne krzywizny. Zwłaszcza, że znalazłam wzór, w którym się zakochałam od pierwszego wrażenia, który jest przewrotnie śmieszny i był w dobrej cenie. Chociaż przy jednej rolce koszty nie są aż tak duże.

Rasch Aqua Deco 2013 820119

Jest naprawdę fajna, a czemu przewrotnie śmieszna? Bo nigdy nie rozumiałam koncepcji noszenia ze sobą gazety do toalety. U nas nie trzeba będzie nic nosić :) Wszystko jest na miejscu, na ścianie na wprost łazienkowego tronu ;)))

piątek, 30 września 2011, danuu

Polecane wpisy

Komentarze
yantichy
2012/10/19 16:51:33
Czy mogę zapytać skąd ta tapeta? Szukaliśmy podobnego wzoru na podłogę (kiedyś produkowano wykładziny elastyczne ze zbliżonym nadrukiem) i ta tapeta byłaby świetnym antidotum na bezskuteczność naszych poszukiwań!

-
danuu
2012/10/19 16:54:01
Tapeta była kupiona w Leroy Merlin, jest firmy Rasch.
Jeśli chodzi o podłogę, to wiem, że Komfort miał kiedyś wykładzinę elastyczną, czyli chyba stare dobre linoleum w bardzo fajny wzór, bo w mapę Manhattanu albo całego Nowego Jorku, nie wiem dokładnie :) pozdrawiam
-
tadeuszkleks
2017/10/17 14:28:30
Na stronie www.bialalistwa.pl - kupiłem listwy do kuchni. Prezentują się wyśmiennicie.
-
2017/12/20 20:18:03
Mięśnie brzucha są taką opcją mięśniową, o którą spokojnie można zadbać prostym ruchem w warunkach domowych. Z racji braku specjalistycznego sprzętu, ćwiczenia na brzuch w apartamencie będą zawierały tylko te możliwe do uczynienia z ciężarem naszego ciała. eporady

Kontakt:
danuu@gazeta.pl